+90 850 840 64 40

[email protected]

Image

+proDOC, İş akış ve doküman yönetim sistemiyle ofisleriniz kâğıtsız ortama taşınsın!

Prodrom, kurumlarınızı kâğıt kullanılmayan ofis ortamlarına dönüştürmek için +prodoc. iş akış ve doküman yönetim sistemini geliştirdi. Dokümanlarınızın yönetimi +proDOC. iş akış ve doküman yönetim sistemi ile artık hızlı, kolay ve güvenli…

+proDOC. tüm elektronik belgelerinizi, kurum için iş akış süreçlerinizi yönetmenizi sağlayan, iş süreçlerinizin standardizasyonunu sağlayan, belgelerinizi ve iş süreçlerinizin tümünü arşivleyerek veri kaybını önleyen, kurumsal kaynaklarınızın etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir iş akış ve doküman yönetim sistemi uygulamasıdır. +proDOC. ile iş akışlarını kolayca tanımlayabilir, görevlendirme işlemlerini basitçe yapabilir, yeni form elemanlarını dijital ortamda oluşturabilir, iş süreçlerinizi tanımladığınız dinamik iş akışları üzerinden yönetebilir, iş süreçlerinizi ve olası gecikmeleri izleyebilir, raporlama özellikleri ile istediğiniz raporları anında görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte +proDOC. bir doküman üzerinde çoklu kullanım ve yetkili olduğunuz dokümanın versiyonlarına kolayca erişebilme imkanı tanır.

Prodrom olarak amacımız +proDOC. iş akış ve doküman yönetim sistemi ile kurumunuz içinde kullanılan kağıt olarak kullanılan evrakların dolaşımını minimuma indirerek verimliliği ve etkinliği arttırabilmek için iş akış süreçlerinizi ve tüm evrak dolaşımınızı dijital ortama taşımaktır.

+proDOC. iş akış ve doküman yönetim sistemi siz kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Bunlardan bazıları;

- Dokümanlarınız ve iş akışlarınız web tabanlı olarak tek bir merkezden kolayca yönetilir.

- İş akış hiyerarşisi tanımlanır, kolayca izlenir, ortaya çıkabilecek süreç gecikmelerinin kaynağı rahatça görülür ve müdahale edilebilir.

- İşlem bürokrasisi en aza indirilerek verimlilik arttırılır.

- Kâğıt tasarrufu yaparak kaynakların etkin kullanımı sağlanır.

- Dokümanlarınıza ve iş akış süreçlerinize yetkiniz dahilinde kurum içi veya dışından erişilebilmesine imkan tanıyarak mekan bağımsız çalışma imkanı sunar.

- Raporlama özellikleri ile iş akışınızdaki verimliliği görmenize yardımcı olur.

- Dokümanlarınızın dijital ortamda arşivlenmesini sağlayarak yangın, sel gibi doğal afetler de veri kaybının önüne geçmenizi sağlar. Dijital ortamdaki verilerinizin güvenliği için verilerinizi arşivler ve ofisinizde veya bulut teknolojilerini kullanarak veri güvenliğinin ön planda olduğu yedekleme çözümleri sunar.

Prodrom’un uzman kadrosu sunmuş olduğu +proDOC. iş akış ve doküman yönetim sistemi çözümleri ile birlikte mevcut arşivinizin ditital ortama aktarılması hizmetini de verir. Ayrıca Prodrom iş akış süreçlerinizde sizi geleceğe taşıyacak çözümler konusunda destek ve danışmanlık hizmetleri sunar.