+90 850 840 64 40

[email protected]

Image

Hakkımızda

Prodrom, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında öncü bir teknoloji tedarikçisidir. Kurumların ve şirketlerin ticari ve organizasyonel süreçlerine yenilikçi destekler sunar. Entegre bilim ve sanat merkezi projeleri, toplu taşıma koordinasyonu için biletleme ve yönetim sistemleri, sanal gerçeklik ve yapay zeka uygulamaları gibi anahtar-teslimi butik projelerin yanı sıra çeşitli bilgi teknolojisi çözümleri geliştirir ve sunar. Prodrom, sadece teknoloji tedarikçisi olmanın ötesine geçerek müşterilere danışmanlık hizmetleri sunar ve inovasyonu ön planda tutar. Misyonu, işletmelerin daha verimli, etkili ve yenilikçi çalışmalarını sağlamaktır. Sektördeki uzmanlığı ve geniş hizmet yelpazesi ile işletmelere güvenilir bir dijital dönüşüm ortağı olmayı hedefler.

Misyonumuz:

Prodrom ICT Solutions olarak misyonumuz; yenilikçi teknolojiler ve yaratıcı çözümlerle şirketlerin, kurumların ve toplumun dijital dönüşüm yolculuklarında güvenilir bir partner olmak. Müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları anlamak ve bu zorlukları, ileri teknoloji iş paketlerimiz ve butik projelerimizle üstesinden gelmelerine yardımcı olacak çözümler sunmak. Sürekli gelişim ve mükemmeliyetçilik ilkesiyle, kaliteyi ve yeniliği her zaman ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz:

Prodrom ICT Solutions olarak vizyonumuz; bilgi-iletişim teknolojileri alanında dünya çapında tanınan, tercih edilen ve saygın bir lider olmak. İnovasyon ve mükemmellik kültürümüzü sürdürerek, teknoloji ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katmak. Sürdürülebilir büyüme ve sosyal sorumluluk anlayışı ile topluma ve çevreye katkıda bulunmak. Şirketimizi, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için gurur kaynağı olacak bir marka haline getirmek.

Misyon ve vizyonumuz, Prodrom ICT Solutions'ın inovasyon tutkusunu yansıtan ve sektördeki lider konumunu pekiştiren bir temel oluşturur. Bu doğrultuda, tüm faaliyetlerimizi ve iş stratejilerimizi şekillendirmeyi hedefliyoruz.