+90 850 840 64 40

[email protected]

Image

+proMS, içerik yönetim sistemi ile kurumsal web portallarınız her zaman güncel!

Teknolojik ihtiyaçların hızla arttığı ve şekil değiştirdiği günümüz iş dünyasında, kurumunuzun en önemli iletişim araçları olan web ve mobil uygulamalarınızda ki bilginin yönetimi için Prodrom, +proCMS içerik yönetim sistemini geliştirdi. +proCMS içerik yönetim sistemi, kurumlarınızın web ve mobil uygulamalarını kolayca yönetmenizi sağlayan, yazı, resim, video, ses vb. gibi dosyaları paylaşmanızı kolaylaştıran, sahip olduğu birçok modülü ile içeriklerinizi dinamik bir şekilde oluşturmanıza imkân veren, yetkilendirme altyapısı ile birden fazla kullanıcının farklı alanları güvenli bir şekilde yönetebilmesine olanak tanıyan bir teknoloji ürünüdür.

Kurumsal web portal ve mobil uygulamalarınızın tüm içeriğini yetkilendirdiğiniz kullanıcılar yetkileri çerçevesinde yönetebilir, istenildiği takdirde yeni ürün ya da hizmet başlıkları açarak içeriklerini kolayca oluşturabilir ve güncelleyebilir. +proCMS içerik yönetim sistemi web ve mobil içeriklerinizin yönetimi için birçok avantaj sunar. Bunlardan bazıları;

- Esnek Yapı: +proCMS içerik yönetim sistemi web ve mobil uygulamalarınızı bugünlerden geleceğe taşıyacak esnek bir yapı sunar. 

- Kolay Yönetim: İçerik yönetimi için tanımladığınız kişilerin sadece temel seviyede bilgisayar kullanımı bilgisi yeterlidir. İçerik yöneticisi hiçbir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan +procms yönetim paneli üzerinden zahmetsizce içeriklerinizi yönetir.

- Kullanıcı Yetkilendirme: +proCMS yönetim paneli içeriklerinizi yönetecek kullanıcıları hiyerarşik bir yapı altında yetkilendirmesiniz sağlar.

- Güvenlik ve Kontrol: +proCMS kullanıcı tabanlı oluşabilecek hataları önlemek için içeriklerinizi periyodik olarak arşivler. Saldırı temelli oluşabilecek hatalara yönelik olarak form elemanlarınızı bir dizi güvenlik korumasından geçirir. Bünyesinde ki çeşitli saldırı tespit ve takip uygulamaları ile oluşabilecek tehlikeleri sezinler ve log kayıtlarını tutar. Sistem güvenliği için en üst derecede önlem alır. Güncel açıklara karşı +procms versiyon güncellemeleri ile önlem alır.

- Web Şablonu Yönetim Modülü: Web portalınızın ana sayfası ve grafiksel arayüzünün yönetimini sağlar.

- Menü Yönetim Modülü: Web portalınıza dinamik ve hiyerarşik menüler oluşturur.

- Sayfa Yönetimi Modülü: Menü başlıklarınıza zengin içerikler oluşturmanızı sağlayan gelişmiş içerik editörüdür.

- Haber – Duyuru Yönetimi Modülü: Portalınıza eklediğiniz ya da ekleyeceğiniz duyuru ve haberlerin yönetimini sağlar.

- Ürün Yönetimi Modülü: Ürünlerinize ait kategorilerin ve içeriklerin yönetimini sağlar.

- Fotoğraf Galerisi Yönetimi Modülü: Portalınızda yayınlanacak fotoğraf albümlerini kolayca oluşturmanıza olanak tanır.

- Video Galeri Yönetimi Modülü: Portalınızda yayınlanacak videoların eklenmesini yada youtube gibi video siteleri üzerinden videonun paylaşılabilmesini sağlar.

- Dosya Yönetimi Modülü: Kullanıcılarınız ile paylaşacağınız dosyaların yönetimini sağlar.

- Anket Yönetimi Modülü: Site ziyaretçilerinin görüşlerine alabilmenize yardımcı olacak zengin anket çözümleri sunar.

- E-Bülten Yönetim Modülü: Kullanıcılarınızı bilgilendirmek için kullacağınız e-bültenlerin oluşturulmasını, kullanıcı bilgilerinin toplanmasını sağlar.

- Dil Yönetimi Modülü: Web portal ya da mobil uygulamalarınızın içeriklerinin farklı dillerde yayınlanabilmesine olanak tanır.

- Form Yönetimi Modülü: Web portalınız üzerinde yayınlanmasını istediğiniz iletişim, insan kaynakları, görüş ve öneri formları gibi birçok formu oluşturmanızı sağlar.

- Kullanıcı Tanımları Modülü: +procms içerik yönetim sistemini kullanarak içeriklerinizi yönetecek kullanıcıları hiyerarşik bir yapı altında yetkilendirmenizi sağlar.

- Arama Motorları Yönetim Modülü: Ayrıntılı site istatistiklerinizin görülebilmesi ve Google gibi arama motorlarındaki kayıtlarınızın yapılmasına olanak tanır.

- Online Yardım Modülü: Kullanıcılarınıza online yardım verebilmenizi sağlar.

- Özel Modüller: İhtiyaçlarınız doğrultusunda +procmsiçerik yönetim sistemin ana modülleri haricindeki talepleriniz Prodrom’un uzman kadrosu ile kısa bir zamanda geliştirilerek yönetim panelinize entegre edilir.