+90 850 840 64 40

[email protected]

Image

+proTown, Firma olarak, belediyeler için özel olarak tasarladığımız web panel ve mobil uygulama sistemi ile belediyelerin iş akış süreçlerini dijitale taşıyoruz.

Amacımız, kullanıcılar için kolay kullanılabilir bir arayüz sağlayarak belediyelerin faaliyetlerini daha verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. Mobil uygulamamızda yer alan çek gönder özelliği sayesinde, kullanıcıların fotoğraflar ile birlikte ilettikleri şikayetlerine hızlı bir şekilde dönüş yaparak müdahale edebiliyoruz. Bu sayede, vatandaşların belediyeye ulaşma ve sorunlarını iletmeleri konusunda daha etkili bir iletişim sağlıyoruz. Haber ve duyurulara mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belediyelerin düzenlediği etkinlikleri konumları ile beraber göstererek vatandaşların katılımını teşvik ediyoruz. Aynı zamanda, iş başvuruları gibi belediyeye yönelik birçok hizmeti kullanıcı dostu bir arayüz ile sunmaktayız. Misyonumuz, belediyelerin dijital dönüşüm süreçlerine öncülük ederek, vatandaşlarla daha güçlü bir bağ kurmalarına yardımcı olmaktır. 

Sunduğumuz teknolojik çözümler sayesinde, belediyelerin günlük operasyonlarını daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmelerine olanak sağlıyoruz.

Kaliteli ve kullanıcı odaklı bir hizmet anlayışıyla, belediyelerin iş süreçlerini kolaylaştıran ve vatandaş memnuniyetini artıran çözümler sunmaya devam ediyoruz.

+proTown Mobil Kent Bilgi Sistemi ve Şehir Rehberi uygulaması ile yapılabilecek bazı önemli başlıklar:

 • Türkçe ve yabancı dillerde arayüz seçimi,
 • Süre ve ilgi alanı odaklı gezi planlayıcısı,
 • Harita bilgi sistemi - ulaşım bilgisi, yol tarifi,
 • Tarihi ve turistik mekanların bilgileri - incelemeleri,
 • Lokanta, kafe, pastane, market, eczane gibi istenecek bütün mekanların bilgileri-incelemeleri,
 • İsim, kategori, anahtar kelime veya markaya göre arama yapabilme seçeneği,
 • "Yakınımda" seçeneğiyle arama-inceleme,
 • Etkinlik bildirimleri ve etkinlik planlayıcısı(konser, tiyatro, sinema, festival vs.),
 • Anlık bildirim gönderebilme özelliği(push-notification),
 • Sosyal medya ile entegrasyonu(facebook, instagram),
 • Favori mekan bildirimi, kaydedilmesi veya paylaşılması

 +proTown Mobil Kent Bilgi Sistemi ve Şehir Rehberi uygulaması, her biri uzman sistem prensipleriyle çalışan ve Prodrom'un hazırladığı İnteraktif İçerik Yönetim Sistemi çekirdek mimarisi üzerinde bütünleşik bir yapı oluşturan modüllerden oluşur.

Kent Rehberi Ana Sunucusu ve İçerik Yönetim Sistemi

Bütün bilgileri barındıracak bir ana sunucu ve bu sunucu üzerinde çalışacak dinamik bir içerik yönetim sistemidir. Yönetici, hiçbir teknik bilgiye gereklilik duymadan içeriği kolayca düzenleyip değiştirebilir, bu sayede kent bilgi sistemi ve şehir rehberi uygulamanız sürekli güncel kalır.

Kent Rehberi Mobil Uygulaması ve Mobil Servisler

Mobil cihazlarda çalışacak çekirdek işletim yazılımı ve eklenecek diğer mobil modülleri destekleyecek mimariyle tasarlanmış servislerdir.

Harita Bilgi Sistemi

Tarihi-turistik noktalar, hastane, otel, lokanta, kafe, eczane, eğitim noktaları, kurumsal hizmet noktaları, ulaşım istasyonları, duraklar gibi fiziksel mekanların, GPS koordinatları ile kayıtlı olduğu modüldür.

Sosyokültürel ve Sanatsal Etkinlik Danışmanı

Belirli zamanlarda düzenlenen sergi, konser, dinleti, sinema, tiyatro, festival, kurs, seminer, çalıştay, spor aktivitelerive gösteriler gibi etkinlik bilgileri, takvime eklenmesi ve anlık bildirim sistemidir.

Kişisel Planlayıcı ve Bildirim Sistemi

Kullanıcının kişisel talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek mekanların ve etkinliklerin, zaman ve konum denklemleri göz önünde bulundurularak sunulmasını ve buna bağlı bir ajanda oluşturulmasını sağlayan modüldür.

Toplu Taşıma ve Akıllı Ulaşım Sistemi

Havalimanı, terminal, istasyon ve duraklardan hangi rotalara hareket eden araçların, hangi saatlerde veya saat aralıklarında, kalkış-varış bilgileri veya aracın tipine göre ne sıklıkla geçtiklerinin tamamının analiz edilebilmesini sağlayan modülldür.

Artırılmış Gerçeklik Tabanlı Navigasyon ve Bilgilendirme

İlgili butona basıldığında cihazın çevrildiği yöndeki kaydedilen noktalarda, gerçek kamera görüntüsü üzerinde artırılmış gerçeklik hissiyle ek bilgiler görüntüleyen modüldür.