+90 850 840 64 40

[email protected]

Image

+proDev, uygulama geliştirme çözümleri, gerçek teknolojiyi iş süreçlerinizle tanıştırır!

Prodrom, teknolojinin baş döndüren hızı ve gelişen iş modelleriyle birlikte işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak ölçeklenebilir, gelişmiş mimari ve uygulamalar ile hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıran uçtan uca uygulama çözümleri sunmaktadır. Prodrom ekibi, işletmenizin temel süreç ve hizmetleri ışığında geliştirilen modern yazılım uygulamaları, ana yazılımlar ile bütünleşik mobil uygulamalar, rekabetin ve müşteri taleplerinin farkındalığında iş zekâsı uygulamaları geliştirir.

Prodrom, proDev uygulama geliştirme çözümleri ile platform bağımsız geliştirme ve entegrasyon hizmetleri sunarak işletmenizin ihtiyaçlarına özel uygulamaların geliştirilmesini ve mevcut sistemlerinize entegre edilmesini amaçlar. Prodrom, proDev uygulama geliştirme çözümleri ile işletmenizin ihtiyaçlarına cevap veren yüksek performanslı uygulamalar geliştirirken, siz kendi ana işinize odaklanarak hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Prodrom ekibi olarak amacımız iş süreçlerinizi verimli hale getirmek ve riskinizi en aza indirerek işletmenizin başarısını en üst düzeye çıkarmanıza katkıda bulunmaktır.

proDev uygulama geliştirme çözümleri proje yaşam döngüsü yönetimini baz alarak, işletmeniz için uygun olan uygulamaların geliştirmesi, sisteme entegre etme ve uygulamanın yaşam ömrü boyunca işletilebilmesine kadar tüm süreçleri yöneten bir çözüm sunar. Bunun için Prodromekibi öncelikle gereksinimlerinizi dinleyerek sizinle etkileşimli bir şekilde ihtiyaç analizini yaparak geliştirilecek olan uygulama için iş akışını belirler. Bu aşamadan sonra sizin için uygun olan uygulamayı tasarlar, test eder ve uygulamayı hayata geçirir. Geliştirme sürecinin devamında da işletmenizin yanında olmaya devam eder.

Prodrom, proDev uygulama geliştirme çözümleri ile kritik iş ve teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandığı size özel uygulamalar ve vermiş olduğu hizmetler sayesinde işletmenizin;

- Rekabet gücü artar,

- Kendi işletme karakterine uygun çözümlere kavuşur,

- Mevcut uygulamalarınızın yetersiz kaldığı noktalara çözüm bulur,

- Değişen pazar dinamiklerine hızlı ve kolay adaptasyon sağlar,

- Esnek ve kullanıcı dostu uygulamalar sayesinde personel verimliliği ve iş kontrolünde artış sağlar,

- Toplam sahip olma maliyetlerinde düşüş elde eder.