Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma, 9:00 - 18:00

Telefon

+90 850 840 64 40

Image

proMAG dijital yayınevi ile “Dijital Yayıncılık” artık çok kolay!

Prodrom, broşür, magazin, bülten, gazete, kitap gibi bütün basılı yayınlarınızı, baskı ve dağıtım maliyetlerini sıfıra indirerek ve en iyi görsel şıklıkla tasarlayarak yüzbinlere ulaştırabilmeniz için proMAG dijital yayınevi projesini hayata geçirdi. Prodrom, proMAG dijital yayınevi uygulaması ile tüm yayınlarınız online ortamdaki birer dergi haline dönüşüyor.

proMAG bütün donanım ve yazılımlarla kullanıma %100 uyumlu olarak çalışır, yayınlarınızın eskime ve yıpranma ihtimalini ortadan kaldırarak arşivleyebilir ve yayınlarınızın bütün sayı ve baskıları her an erişilebilir hale getirerek kendi kurumsal web sayfanızda yayınlar...

Biz yayınlarınızı proMAG ile dijital dünyaya adapte edelim ve web sayfanızda yayınlayalım, siz CD/DVD, flaş disklerle ve internet ortamında, e-posta, sosyal ağlar ve web sayfanız aracılığıyla kullanıcılarınıza ulaştırmanın ayrıcalığını yaşayın…

Prodrom, birçok alanda kullanılabilecek proMAG dijital yayınevi ürünü ile yayınlarınızı online ortamda bir dergi formatında yayınlarken size sadece proMAG teknolojisinin avantajlarından yararlanmak kalır.

Geniş Kitlelere Erişim

Prodrom, proMAG dijital yayınevi ürünü ile; İnternet, ftp, bulut gibi çevrimiçi kanallarınızda, yayınlanmış önceki sayılarla birlikte, hepsini, her an erişime müsait bir şekilde paylaşılabilirsiniz. Sosyal ağlar günümüzde bilgi paylaşımı açısından yeni ve etkili bir yöntem olarak kullanılmaya başlamıştır. Oluşturduğunuz dijital yayınlarınızı Facebook, Twitter gibi geniş kapsamlı sosyal medya ağlarında paylaşıp binlerce kullanıcıya ulaştırarak, takipçilerinizin size erişimini kolaylaştırırsınız.

Kolay Kullanım ve %100 Uyumluluk

Dijital yayınlarınız proMAG ile bilinenlerden farklı donanım veya yazılımlara ihtiyaç duyulmadan; PC, Mac, iPad, iPhone, tablet ve Android sistemli bütün cihazlarda görüntülenebilir.

Düşük Maliyet

Basılı yayınlar, matbaa ve dağıtım kalemleriyle ek maliyet oluşturmanın ötesinde, dağıtım sürecinde zaman kaybı yaşanması ve bazen ulaştırılamama gibi olumsuz sonuçlara sebep olmaktadır. Promag dijital yayınevi ürünü ile yayınlarının online birer dergiye dönüştürülür. promag ile dijital yayınlarınızla, maliyet, zaman ve erişim sorunlarını ortadan kaldırırsınız. Bunlara ek olarak, basılı yayınlar, zamanla ortam şartları kaynaklı eskimeyle yüzyüze kalırken, dijital yayınlarınız promag ile hazırlandığı kaliteyle ömür boyu arşivlenir.

Göz Alıcı Tasarım

proMAG ile oluşturulan dijital yayınlarınız, her çeşit cazibeli ve akılcı görünümleri yansıtabilecek kadar uygulanabilir niteliktedir. Kullanıcılarınız, pratik ve fonksiyonel kullanım imkânlarına eklenmiş sayfa çevirme efektleri ve gölgelendirmeler ile klasik yayın etkilerini alabilecekler!

Çevirimdışı Kullanım

Prodrom, promag ürünü ile yayınlarınızı web sayfalarınızda yayınlayacağı gibi isterseniz kullanıcılarınıza fuar gibi organizasyonlarda dağıtabilmeniz için çevirimdışı kullanım hizmetini de sunmaktadır. Dijital yayınlarınızı, EXE (PC için) veya APP (Mac için) dosyaları için, CD/DVD flaş-disk gibi medya araçları aracılığıyla çevirimdışı kullanıma sunabilirsiniz. Çevirimdışı yayınlarınızı genel yayınlarınız kapsamına alabilir, promosyon ürünü olarak ya da kurumsal hediye olarak müşterilerinize sunarsınız. promag ürünü ile dijital dergiye dönüştürülen yayınlarınız otomatik başlatma özelliğiyle, CD/DVD veya flaş-disk bilgisayara takıldığında, yayınınız otomatik olarak çalışıp kullanıma başlayacaktır. Gerekli eklentiler her çevirim-dışı yayının içeriğinde mevcut olduğundan, yayınlarınız, ek yükleme gerektirmeden kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacaktır.